Пояс вірності Cock Cage Set

2 472 грн.

Категория: Пояси вірності

Виробник: Orion

Артикул: 61325331140000

Штрих-код: 4024144544257

Наявність: В наявності

Виберіть варіант продукту

Пояс вірності для чоловіків Cock Cage Set зафіксовує член спеціальною насадкою і позбавляє сексуальної свободи його неслухняного власника. Аксесуар для ігор з домінуванням відносно довготривалого носіння. Виготовлений з високоякісного напівпрозорого силікону, який не натирає чутливі зони. У порівнянні з металевими моделями цей пояс приємно легкий та зручний. Його можна відкрити лише спеціальним ключем, а пломба гарантує недоторканність замка. Оснащений отворами для мошонки і в області уретрального каналу. М'яка конструкція для жорстких ігор - те, без чого не обійтися у БДСМ-практиці. 

Фіксація члена повинна відбуватися у незбудженому стані. Все частини поясу необхідно трохи змастити лубрикантом. Спочатку вдягається кільце необхідного діаметру. До кільця ремінцем з петлею кріпиться насадка. В  петлю вдягається замок або одноразова пломба з номером.

В комплекті: насадка, 3 кільця для кріплення насадки різного діаметру, 2 ущільнюючі ремінці, петля з отвором, металевий замок з 2 ключами, 5 пластикових пломб. 

Розміри: довжина - 11,3 см, довжина насадки - 7 см, Ø насадки - 3,5 см, Ø кілець: 4,1 см; 4,8 см; 5,2 см, вага 359 г.

Для комфортного застосування використовуйте лубриканти тільки на водній основі.

Для очищення промийте теплою водою з антибактеріальним милом, та використовуйте специальний очищуючий засіб для іграшок з розділу Антисептики, догляд за іграшками.
Не використовуйте для очищення абразивні та спиртові засоби.

Дотримуйтеся рекомендацій з використання та догляду, і Ваша іграшка прослужить Вам довго та подарує багато задоволення!

Марка/Лінія

Orion/You2Toys

Країна виробництва

Китай

Матеріал

Силікон, Метал

Колір

Білий, Прозорий

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг