Про нас

Магазин ПАН+ПАНІ розпочав свою работу 8 серпня 2018 року. Ми пропонуємо сертифікований товар від провідних європейських виробників галузі, а також виробників з США, Канади та Китаю.

Ми не просто продаємо товари для дорослих. Наші цілі - розвиток здорового та відповідального ставлення до сексу, турбота про інтимне здоров'я, укріплення та розвиток сімейних стосунків, додавання в них нових яскравих кольорів, щоб вони ставали ще більш міцними та приємними.

Ми за безпечне інтимне життя. Наші товари подбають про Ваше задоволення без будь-яких ризиків, допоможуть урізноманітнити відносини та підтримати вогонь пристрасті, захистять від небезпечних спокус, допоможуть в повній мірі насолоджуватися радощами життя.

Ми за здорове інтимне життя. Наші товари допомагають захищати, підтримувати та навіть відновлювати сексуальне здоров'я, відчувати впевненість у собі та насолоджуватися прекрасними моментами, які дарує людям близкість.

Ми за освіту та сексуальну грамотність. Адже закомплексованість та забобони, народжені сексуальною безграмотністю можуть зруйнувати стосунки. Наші товари допоможуть вам краще пізнати і зрозуміти один одного, стати ближче і з задоволенням проводити час разом.  

ПАН+ПАНІ - територія довіри, ми гарантуємо конфіденційність нашим клієнтам. Ми поважаємо Ваші почуття, стосунки та вподобання, і працюємо, щоб Ви могли перетворити свої фантазії на задоволення! 
 

Отримайте постійну знижку -5% за підписку на наші сторінки в соціальних мережах!
*
знижка не діє на акційні товари та подарункові сертифікати
*знижка не сумується з іншими акційними пропозиціями

Переходьте за активними посиланнями та підписуйтеся:

Instagram и Facebook 
(в Facebook закрита група - учасники не видимі для тих, хто в неї не входить). 

Щоб скористатися знижкою на покупку:
1. Оформіть замовлення на сайті.

2. Напишіть нам номер замовлення в Instagram Direct або Facebook Messenger.
 

Залишайтеся з нами! Будьте в курсі новинок та вигідних пропозицій, купуйте за найкращими цінами!