Камера ув'язнення для члена Mystim Pubic Enemy No 1 Original

4 979 грн.

Категория: Електростимулятори

Виробник: Mystim (Німеччина)

Артикул: SO2981

Штрих-код: 4260152466208

Наявність: В наявності

Виберіть варіант продукту

Камера ув'язнення для члена Mystim Pubic Enemy No 1 - позбавляє сексуальної свободи і не тільки. Цей аксесуар для ігор з домінуванням і відносно довготривалого носіння дозволяє поєднувати покарання з заохоченням. Корпус виготовлений з безпечних матеріалів і не натирає чутливі зони. Камеру можна відкрити лише спеціальним ключем, а пломба гарантує недоторканність замка. З обох боків розташовані електроди для електростимуляції. При підключенні їх до електростимулятора (в комплект не входить) в'язня можна заохотити або покарати, приємним або жорстким впливом. 

Ув'язнення члена повинно відбуватися у незбудженому стані. Камеру необхідно трохи змастити лубрикантом і лише потім замкнути секції кріплення. Вмикати електростимулятор можна лише тоді, коли все правильно зібрано та закріплено. Перед зняттям камери вимкніть електростимулятор і від'єднайте штекер.

М'яка конструкція для жорстких ігор - те, без чого не обійтися у БДСМ-практиці. Додаткова можливість для електростимуляції відкриває величезний спектр покарань та заохочень, адже саме ви регулюєте силу електроімпульсу, спрямованого на найчутливіший орган! Всі прилади Mystim безпечні при дотриманні правил використання.

В комплекті: металевий замок з 2 ключами, 5 пластикових ущільнювачів і 10 пломб, спеціальні таблички власника, щоб підписати, кому належить цей скований жеребець, кабель і стильний жорсткий чохол.

Розміри: довжина регулюється в 3 етапа, від 8,2 до 8,6 см; внутрішній Ø 3,4 - 4,7 см, внутрішній Ø затискача з 6-ступінчастим регулюванням від 3,3 до 5,2 см.
Живлення: електростимулятор (купується окремо).

Будьте уважні! Є протипоказання. Перед використанням з електростимулятором уважно ознайомтеся з інструкцією!

Сумісна з цифровим електростимулятором Mystim Tension Lover і аналоговим стимулятором Mystim Pure Vibes.

Для комфортного застосування використовуйте струмопровідні гелі або лубриканти тільки на водній основі, що забезпечить провідність.

Для очищення промийте теплою водою з антибактеріальним милом, або використовуйте специальний очищуючий засіб для іграшок з розділу Антисептики, догляд за іграшками.
Не використовуйте для очищення абразивні та спиртові засоби.

Дотримуйтеся рекомендацій з використання та догляду, і Ваша іграшка прослужить Вам довго та подарує багато задоволення!

Відеоогляд від виробника - компанії Mystim: https://www.youtube.com/watch?v=S3bCAV4alGc&ab та https://www.youtube.com/watch?v=nUixG6AjRvo&ab

Марка/Лінія

Mystim (Німеччина)

Країна виробництва

Німеччина

Матеріал

АБС, Силікон

Колір

Прозорий

Живлення

Електростимулятор

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг