Набір низькотемпературних люмінесцентних свічок БДСМ Art of Sex Candles

689 грн.

Категория: Секс набори

Виробник: Art of Sex (Україна)

Артикул: SO5961

Наявність: В наявності

Виберіть варіант продукту

Набір низькотемпературних свічок БДСМ Art of Sex Candles складається з 3 люмінесцентних свічок, спеціально створених для безпечних ігор з теплим воском (wax play), який світиться у темряві. Це одна з найбільш зачаровуючих і красивих практик. Розплавлений парафін можна крапати на тіло, і теплі краплі, торкаючись шкіри, створюватимуть хвилюючі збуджуючі відчуття. Комбінуйте кілька кольорів одночасно, нашаровуючи їх один на одного або створюйте унікальні візерунки краплями кольорового воску, який світиться у темряві. Посилити задоволення від гри можна закривши очі (можна скористатися стрічкою чи маскою), це загострить відчуття і вони будуть ще приємнішими. Слід розуміти що для подібних практик використовуються тільки певні свічки, створені спеціально для контакту зі шкірою. Набір чудово доповнить ваш БДСМ-арсенал, або стане приємним подарунком для близької людини. 

Парафінова свічка Art of Sex Candle люмінісцентна плавиться при низькій температурі і розплавлений парафін матиме безпечну температуру 50°- 54°С. Це доволі відчутне тепло, але воно не обпікає і не шкодить шкірі. Матеріал не викликає алергії, нетоксичний та безпечний у використанні при дотриманні заходів безпеки. Уникайте потрапляння розплавленого парафіну в очі та на слизові. Пам'ятайте, що ці свічки призначені тільки для ігор з краплями воску! Для досвідчених користувачів.
Не використовуйте побутові або будь-які інші свічки, крім спеціально для цього створених.

Матеріал: парафін, соєвий гіпоалегенний віск, гіпоалергенний барвник, косметичні олії та особливий секретний інгредієнт.
Розміри: висота - 10 см, Ø - 3,5 см.

Низькотемпературні свічки бренду Art of Sex виготовлені досвідченими майстрами і складаються тільки з натуральних гіпоалергенних речовин.
Вони мають насичений колір, який чудово виглядає на тілі, але тим не менш не фарбує шкіру.

Дотримуйтеся рекомендацій по використанню і Ваші свічки подарують багато задоволення!

Марка/Лінія

Art of Sex

Країна виробництва

Україна

Матеріал

Парафін

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг