Вакуумна помпа Crystal Clear Multisucker

841 грн.

Категория: Помпи для жінок

Виробник: Orion

Артикул: 61325160400000

Штрих-код: 4024144516049

Наявність: В наявності

Виберіть варіант продукту

Вакуумна помпа Crystal Clear Multisucker створена для жінок і призначена для вакуумної стимуляції сосків і клітора. Вона складається з 2 всмоктуючих чаш з клапанами тиску, гнучкого шлангу, та насосу-груші. Чаші по-черзі встановлюються на соски, щільно притискаються та відкачується повітря. Шланг можна від'єднувати, клапан утримуватиме створений тиск. Вакуум викличе приплив крові, що призводить до швидкого набухання сосків. Це значно покращить кровообіг, тим самим підвищить їх чутливість і збільшить розмір. Використовуйте помпу для додаткової стимуляції сосків під час близькості. Насолоджуйтесь підвищеною чутливістю цих і без того ерогенних зон! За допомогою клапана чаші швидко знімаються з сосків. Таким же чином одна з чаш може також використовуватись для вакуумної стимуляції клітора, що значно підвищіть його чутливість. Використовувати цю помпу для стимуляції сосків можуть як жінки, так і чоловіки. 

Для кращого ефекту можна використовувати разом з гелями для стимуляції сосків з розділу збуджуючих препаратів: креми, гелі, спреї, та з засобами для стимуляції клітора з розділу збуджуючих препаратів.

Не рекомендується застосовувати помпу у разі:
- вагітності;
- можливих новоутворень у грудях;
- будь-якого виду травм та тріщин на її поверхні;
- проблем із прохідністю судин;
- тромбозів та аналогічних патологій.

Розміри: довжина чаші - 6 см, Ø - 2 см, вага 138 г.

Використовуйте помпу для грудей з лубрикантами на водній основі для кращого кріплення чаш до шкіри.

Для очищення промийте теплою водою з антибактеріальним милом, та використовуйте специальний очищуючий засіб для іграшок з розділу Антисептики, догляд за іграшками.
Не використовуйте абразивні та спиртові засоби, а також окріп. 
Уникайте попадання води в трубки насоса і сам насос.

Дотримуйтеся рекомендацій з використання та догляду, і Ваші іграшки прослужать Вам довго та подарують багато задоволення!

Марка/Лінія

Orion/Crystal Clear

Країна виробництва

Китай

Матеріал

АБС, ПВХ

Колір

Прозорий

Вага

138 г

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг

Інші товари з цієї категорії