Гідропомпа Bathmate Hydromax 7 Wide Boy Clear

6 909 грн.

Категория: Помпи для чоловіків

Виробник: Bathmate

Артикул: SO1961

Штрих-код: 5060140209447

Наявність: В наявності

Виберіть варіант продукту

Гідропомпа Bathmate Hydromax 7 Wide Boy створена спеціально по запитам клієнтів, у яких довжина члена підходить для гідропомпи Hydromax 7, але товщина більша і вимагає параметрів Hydromax 9. Вона на 35% потужніша ніж помпа Hydro 7, підійде для розмірів ерегованого члена від 12,5 до 17,5 см в довжину і товщиною до 5,5 см. Призначена для нормалізації кровообігу в органах малого тазу і чоловічих статевих органах, боротьби з еректильною дисфункцією, що є наслідком вікових змін, стресів і перевтоми, а також малорухливого способу життя. Вона є одним з безпечних і надійних способів збільшення статевого члена і поліпшення ерекції в домашніх умовах. Використовується в душі або у ванній та дає реальний результат у довжину та в охопленні, при цьому її застосування просте і комфортне. Складається з колби з клапаном, виготовленої з міцного пластику Лексан, гофри і пом'якшуючої накладки з довгою вставкою і анатомічним нахилом для пом'якшення тиску на тіло. Оновлений клапан для швидкого скидання води та створення вакууму фіксується у крайніх положеннях, розроблений так, щоб заповнити помпу водою та перекрити доступ можна було однією рукою. Колба обертається відносно насосу, на ній нанесена цифрова шкала для відстеження розміру члена. При правильному і регулярному використанню помпи можна отримати відновлення і посилення ерекції, збільшення пенісу від 20% до 30% в довжину і в охопленні. 

Вода є середовищем, яке не стискається, тому розподіл тиску в колбі відбувається рівномірно, не залишається внутрішніх крововиливів (темних цяток) і синців на стовбурі члена. Вставка в гофру має широкий м'який майданчик, щоб не залишати слідів після використання. Тиск розподіляється на велику площу, не завдаючи больових відчуттів. Помпа використовується у воді, тому немає необхідності використовувати додаткові лубриканти. Для поліпшення кровообігу і закріплення результату після застосування помпи на член бажано нанести крем для збільшення члена. Для отримання ще більших результатів зі збільшення члена після вправ з помпою можна використати екстендер для збільшення члена. 

Порядок застосування:
Розслабтеся у теплій воді на 5 хвилин, наберіть воду у колбу. Притримуйте чорний клапан, щоб вода не витікала. Розташуйте помпу в горизонтальному положенні, помістіть не ерегований член всередину колби так, щоб мошонка залишилася зовні. Для більш щільного прилягання помпи бажано поголити волосся в зоні прилягання помпи. Герметично притисніть основу гофри до лобкової зони, потім одночасно зі стисненням гофри відпустіть чорний клапан. Вода буде виходити і створювати у колбі негативний тиск. Не робіть різких рухів і не намагайтеся стиснути гофру повністю на початковому етапі тренувань. Створіть оптимальний тиск 2 - 3 плавними стисками гофри. Для скидання вакууму та розгерметизації помпи натисніть на білий клапан. Після занять можна приступити до сексу, а для зберігання ерекції, отриманої від використання помпи, скористайтеся ерекційними кільцями.  

Інтенсивний етап тренувань розрахований на 6 тижнів, 5 днів на тиждень по 15 хвилин на день, робіть 3 підходи по 5 хвилин. Підходи з застосуванням помпи бажано чергувати зі спеціальними розтягуючими вправами - джелкінгом, тривалістю до 1 хвилини. Це значно поліпшить і закріпить результат. Після інтенсивного етапу - підтримуючий етап на 1 рік, 2 - 3 рази на тиждень, тренування аналогічні інтенсивному етапу.

Рекомендації до застосування:
- перед застосуванням бажано проконсультуватися з лікарем;
- негайно припинити вправи, якщо ви відчуваєте біль або дискомфорт;
- не можна тримати член в ваккуумі більш встановленого часу, наслідки будуть негативними;
- не можна зловживати помпою в надії на швидкий результат; 

Не рекомендується застосовувати помпу у разі:
- наявності венеричних захворювань;
- запалень, ушкоджень і ранок на члені;
- захворювань печінки і нирок;
- цукрового діабету;
- поганого згортання крові.

Розміри: довжина - 30 см, глибина - 25 см, Ø колби - 7 см, максимальний тиск - 0,55 бар.

Для очищення промийте теплою водою з антибактеріальним милом, або використовуйте специальний очищуючий засіб для іграшок з розділу Антисептики, догляд за іграшками.
Не використовуйте абразивні та спиртові засоби, а також окріп. 

Дотримуйтеся рекомендацій з використання та догляду, і Ваша іграшка прослужить Вам довго та подарує багато задоволення!

Гарантія 2 роки.

Марка/Лінія

Bathmate (Великобританія)

Країна виробництва

Великобританія

Матеріал

Лексан, Силікон

Колір

Прозорий, Чорний

Живлення

Не потрібне

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг

Інші товари з цієї категорії

919 грн.

Вакуумна помпа XLsucker

11 809 грн.

Гідропомпа Bathmate HydroXtreme 7 Wide Boy