Екстендер Male Edge Basic

6 129 грн.

Категория: Екстендери

Виробник: Male Edge

Артикул: ME001

Штрих-код: 5710458910015

Наявність: В наявності

Виберіть варіант продукту

Екстендер Male Edge Basic призначений для ефективного безопераційного подовження, потовщення і випрямлення члена в домашніх умовах. Виготовлений з міцних і безпечних для здоров'я матеріалів, без використання металу, легкий і комфортний. Ремінець екстендера (у комплекті є запасний) для закріплення головка виготовлений з медичного силікону і має ергономічну форму. Екстендер вдягається самостійно протягом хвилини, носіння можливе і під звичайними брюками. Його дія полягає в постійному і поступовому розтягуванні члена, що тягне за собою стимуляцію утворення нових клітин в тілі члена і збільшення його розміру. В залежності від бажаного результату необхідно використовувати його протягом декількох годин щодня протягом 4 - 6 місяців. Рекомендується носити його тільки вдень. Вночі необхідно знімати у зв'язку з ерекцією під час сну і уповільненням роботи організму. Він повністю готовий до носіння і не вимагає покупки подовжуючих штанг для корекції довжини після зростання члена.

При регулярному використанні екстендер дає збільшення довжини і товщини, це відбувається цілком природним чином за рахунок розтягуючого впливу на тканини статевого органу, що сприяє поділу клітин тканин. Досягнутий результат зберігається і після проходження курсу подовження. Застосування екстендера позитивно позначається на чоловічому лібідо (сексуальний потяг), тривала стимуляція тканин пеніса призводить до підвищеної активності клітин і поліпшенню кровообігу, підвищеного сексуального потягу і стійкої ерекції, допомагає позбутися комплексів, пов'язаних з відчуттям недостатнього розміру органу.

Вдягати екстендер необхідно в розслабленому стані. Вставте член в кільце екстендера так, щоб воно виявилося у лобка. Відрегулюйте довжину штанг, обертаючи їх за годинниковою стрілкою. Покладіть головку на спеціальний майданчик-опору, відтягніть крайню плоть і зафіксуйте за допомогою силіконового ремінця. Налаштуйте довжину стрижнів, виставивши величину натягу. 

У комплект входить інструкція, спеціальна лінійка для вимірювання довжини і товщини статевого органу, запасний ремінець. Набір упакований в спеціальний чохол. Більш детальна відеоінструкція і рекомендації є на сайті maleedge.com

Розміри: мінімальний розмір члена - 4,5 см, максимальний - 24 см, вага 65 г.

Для щоденного очищення промийте теплою водою з антибактеріальним милом, та використовуйте специальний очищуючий засіб для іграшок з розділу Антисептики, догляд за іграшками.
Не використовуйте для очищення абразивні та спиртові засоби.

Дотримуйтеся рекомендацій з використання та догляду, і Ваша іграшка прослужить Вам довго та подарує багато задоволення!

Гарантія 1 рік.

Марка/Лінія

Male Edge

Країна виробництва

Данія

Матеріал

АБС, Силікон

Колір

Білий, Блакитний

Вага

65 г

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг