В ЛІЖКУ З ІГРАШКАМИ

    Повірте, весь існуючий арсенал індустрії секс-товарів призначений для того, щоб служити Вам в досягненні задоволення та втілювати в життя Ваші фантазії. Багатьох хвилюють питання: «Чи не замінить використання вібратора чи фалоімітатора секс з чоловіком? Чи не замінить безвідмовна силіконова вагіна секс з жінкою?  Чи не стане прісним секс без іграшок після їхнього використання?» і т.і. Відповідаємо - не хвилюйтеся! Ніщо не замінить реальних стосунків між партнерами, адже почуття та емоції - це невід'ємна їх частина, і в цьому ніщо не може конкурувати з живими людьми! Іграшки, косметика, секс-меблі та інші інтимні товари створюються для того, щоб додати різноманітності та вогника у Вашу пристрасть, щоб створити додатковий комфорт и зберегти та примножити Ваш сексуальний потенціал, та щоб надати можливість задовільняти свої сексуальні потреби заради здоров'я та задоволення навіть коли Ви у вільному польоті та не перебуваєте в любовних стосунках. Та навіть якщо Ви придбаєте з десяток крутих девайсів, це не означає, що вони будут задіяні всі разом в кожному акті. Ми ж ніколи не використовуємо в постійному режимі все, що маємо. Щось вікористовуємо за необхідності, щось  - під настрій. Так само і з еротичними товарами. Вони як спеції у Вашій головній страві. В центрі уваги завжди залишаєтеся Ви і Ваш партнер (-ка). Тож сміливо експериментуйте та насолоджуйтеся!

    Всі любовні іграшки можна поділити на три групи: для чоловіків, для жінок та для пар. Хоча Ви завжди можете внести свої корективи і використовувати їх на свій розсуд - аби це було безпечно та в задоволення.

    Фалоімітатори, вібратори, страпони. Широкий асортимент вібраторів та фалоімітаторів об'єднує те, що вони в основному використовуються для проникаючої стимуляції, анальної та вагінальної, однак вібратори можуть бути орієнтовані також на стимуляцію без проникнення, як масажери чутливих зон. Але також вони можуть мати багато різних характеристик за матеріалами, зовнішнім виглядом та функціоналом. Фалоімітатори (ділдо) по формі та розміру нагадують ерегований  чоловічий пеніс, однак в дизайні Ви можете зустріти варіації від дуже реалістичної схожісті з ним до надзвичайно яскравих варіантів всіх кольорів та текстур; бувають - класичні, подвійні, двосторонні. Вони можуть мати кріплення у вигляді присоски. Виготовляються з силікону, пластику, латексу, скла та інших матеріалів. Фалоімітатор також може мати функцію вібрації і тоді його вже можна вважати вібратором. А вібратори, в свою чергу, можуть ділитися на класичні та реалістичні (в різному ступені схожі на пеніс) і на різні варіанти в стилі hi-tech - з величезною різноманітністю форм (абсолютно будь-яких, але завжди обтічних, без гострих елементів), розмірів , матеріалів, кольорів та функціоналу (по виду стимуляції, зоні впливу і т.д.), включаючи девайси, що імітують оральний секс за допомогою вакуумної стимуляції. Досить популярні також вібратори для пар - менша пелюстка вібратора розташовується всередині у вагіні жінки та дозволяє отримувати стимуляцію обом партнерам під час сексу. Також існують страпони (чоловічі та жіночі) - це вібратори і фалоімітатори, які кріпляться до тіла за допомогою спеціальних регульованих ременів, гумок або трусиків. І це відкриває нові можливості для еротичних сценаріїв.  Тож вибір за Вами!

    Анальні іграшки - окрема категорія товарів. До них можна віднести анальні вібратори, пробки, кульки, ланцюжки та деякі товари для догляду за цією делікатною інтимною зоною. Будь-які види цих іграшок можуть мати вібрацію. Деякі анальні вібратори мають більш компактні розміри в порівнянні з вагінальними, але вибір великий і завжди залежить від індивідуальних побажань. Ланцюжки і кульки спрямовані в основному на стимуляцію ануса, а пробки крім цього ще додають відчуття наповненості і звужують вагінальний простір, що сприяє більш «тісному» та яскравому вагінальному сексу.  До того ж існує величезний вибір пробок для естетичної насолоди, прикрашених кристалами, стразами, квітами, пухнастими хвостиками і т.і. Широкий асортимент форм, матеріалів та функціональних можливостей дозволяє відкривати нові грані насолоди на Ваш смак!

    Ерекційні кільця та насадки для пенісу. Залежно від виду, насадки можуть збільшувати розмір пеніса, обмежувати глибину проникнення, створювати додаткову стимуляцію за допомогою всіляких вусиків, реберець, виступів, кульок та вібро-елементів, та перевтілювати зовнішній вигляд і колір члена відповідно до ваших фантазій. Для виготовлення в основному використовуються еластичні матеріали.

Основна функція ерекційних кілець - сповільнювати відтік крові шляхом помірного стискання і таким чином подовжувати ерекцію. Однак дуже важливо враховувати, що час використання кільця не має перевищувати 30-40 хвилин, щоб не нашкодити кровообігу. Матеріали можуть бути як супереластичні так і помірно жорсткі, або навіть абсолютно нееластичні як, наприклад, метал. Деякі моделі можуть бути оснащені вбудованими або знімними вібро-елементами для додаткової стимуляції пеніса і мошонки, а також для стимуляції партнера (наприклад, зони клітора). Залежно від еластичності матеріалу необхідно підбирати і розмір кільця. При виборі жорстких моделей краще максимально точно визначити діаметр пеніса, а при виборі кільця з м'якого силікону вгадати за розміром набагато простіше - вони як правило дуже добре тягнуться.  При правильному підході ці прості вироби здатні примножити Вашу силу, подовжити ерекцію і додати яскравих фарб до оргазму.

    Чоловічі іграшки - ляльки та мастурбатори. Мастурбатор – це компактний імітатор вагіни (ануса або рота), що виготовляється з м'яких еластичних матеріалів (силікону, кібершкіри та їх аналогів). Хоча сучасний дизайн мастурбатора також може зовні не мати нічого спільного з видом людського тіла, але мати анатомічно схожі внутрішні отвори для імітації відчуттів реального сексу. Зручні у використанні та догляді, вони можуть бути досить великими, наближеними до реальних розмірів тіла, або зовсім мініатюрними і вміщатися в кишеню одягу або сумки. Це відмінне рішення для сольної насолоди чоловіка, і в той самий час є безліч моделей, які можна використовувати в парній грі або поєднувати з оральним сексом. Взагалі, мастурбатор   - штука класна та для здоров'я корисна, і, звичайно, дуууже приємна.

Куклы. Мовчазну надувну подружку зараз запросто можна придбати в будь-якому секс-шопі. Зовнішність ляльки, якість та ціна мають великий діапазон вибору. Якщо відштовхуватися від вартості, то за 600-700 гривень можна придбати цілком симпатичний екземпляр. Але все ж таки це буде мало нагадувати живу спокусницю. Швидше буде схожа на розфарбований фігурний надувний манекен з отворами для проникнення. Але в цілому це може бути цікавою розвагою. Та, звичайно, чим реалістичніше буде лялька за зовнішністю та схожістю матеріалу з людською шкірою, тим вищою буде ціна. Скажімо так, 250 000 гривень – не межа. Але це вже за неймовірну красуню з кібершкіри, з різними дивовижними функціями, вагою в 50-60 кг та личком, індивідуально намальованим професійним художником. Будь-яка примха, як то кажуть. Верхня межа функціоналу та якості в індустрії секс-товарів постійно підвищується. Тож єдине, що завжди поза конкуренцією, це Ваші почуття та емоції - пристрасть та ніжність, що вирують в Вас…

Кохайте, будьте коханими та неймовірних Вам оргазмів!