Секс Шоп - друг людини!

Можливо, Ви будете здивовані, але сучасний секс шоп - це дуже потрібний і корисний магазин для дорослих. Так-так, це не місце розпусти і не лігво маніяків, а дуже важлива територія товарів для здоров'я, романтичних ідей, розвитку і гармонізації любовних стосунків, пізнання себе, бажань і задоволень. Такі магазини існують вже понад півстоліття і їх асортимент сильно відрізняється від перших в історії. Новітні дослідження та технології дозволяють створювати неймовірно комфортні, красиві, функціональні та що найголовніше - безпечні товари.

Незалежно від того, чи перебуваєте Ви в розпалі романтичних стосунків, живете в шлюбі 5-20 років або Ваше серце поки що вільне, у нас Ви завжди зможете знайти чим побалувати душу й тіло.

Пропонуємо коротку екскурсію по асортименту нашого магазину.

Звичайно, товар №1 на варті здоров'я - презервативи. Але Ви це і так знали, та й купити їх можна в будь-якій аптеці, хіба що їх асортимент в секс шопах набагато ширше, бо у нас все ж таки не без фантазії).

Лідером продажів серед інтимної косметики можна сміливо вважати лубриканти (змазки), призначення яких - зробити Ваш секс максимально комфортним і приємним, особливо якщо природної змазки не вистачає. Лубриканти бувають на водній, силіконовій або гібридній (водно-силіконовій, водно-масляній) основі. Крім зволоження і догляду за слизовою, змазка також може мати різні смаки, аромати і додаткові ефекти - охолоджуючий, зігріваючий та збудливий, або навіть всі одразу. Погодьтеся, нові відчуття - гарний привід для експериментів!

Збуджуючі засоби і косметика для догляду допомагають підтримувати, пробуджувати і відновлювати сексуальний потенціал чоловіків та жінок. Виробники вже багато років перетворюють силу природи на користь для нашої пристрасті, тому що їх продукція містить екстракти рослин та інші натуральні компоненти, що дозволяють покращувати кровопостачання, збуджувати й підвищувати чутливість інтимних зон та статевих органів.

Серед чоловічих товарів для здоров'я популярні вакуумні та гідро-помпи, & amp; nbsp; масажери простати. Помпи працюють на поліпшення кровопостачання статевих органів, що дуже корисно для їх здоров'я і при регулярному використанні можуть збільшувати розміри пеніса (в розумних межах - ніяких фокусів, все індивідуально, але реально!). А користь масажу простати досить відома - як профілактичний ефект, так і зміцнення чоловічої сили!

Один з найпопулярніших товарів - вагінальні кульки для жінок. Їх застосовують для зміцнення м'язів тазового дна, для профілактики застійних явищ, при підготовці до пологових навантажень, відновлення після пологів і просто для підтримки вагінальних м'язів в тонусі, підвищення чутливості і отримання максимального задоволення під час сексу.

А тепер щодо зваблення - парфумы з феромонами та афродизіаками - це широкий асортимент спокусливих ароматів на будь-який смак, перед якими неможливо встояти! До того ж парфум - дуже приємний та в міру відвертий подарунок на будь-який випадок.

Красу спокусливої нижньої білизни можна описувати довго, але якщо вона Вам до душі, просто обирайте що це буде - невагома мереживна, зухвала шкіряна або рольовий костюм - нові образи розпалюють пристрасті! А романтичні атрибути допоможуть створити бажану атмосферу - ароматні масажні олії та свічки, пелюстки квітів, їстівні фарби та карамель для тіла можуть перетворити Ваші ігри в незабутній сюжет!

До речі, про сюжети та сценарії - можливо Вам припадуть до смаку еротичні ігри. Різні набори із запитаннями та завданнями допоможуть краще пізнати бажання один одного,  отримати відповіді на відверті запитання чи зважитися на нові експерименти. В таких іграх сама участь веде до задоволення.

Тим, хто любить гострі відчуття і рольові перевтілення, варто придивитися до атрибутів БДСМ. Це неймовірно глибока і цікава культура, але навіть легкий дотик до неї може захопити Вас та пробутити шалену пристрасть.

Про любовні іграшки - фалоімітатори, вібратори, стимулятори, анальні іграшки, & amp; nbsp; мастурбатори, насадки та багато іншого - читайте в статті "У ліжку з іграшками", бо в двох словах це не описати. В нас навіть секс-меблі є!  Як то кажуть - це була прелюдія, а далі буде гарячіше). Слідкуйте за публікаціями в соцмережах: підписуйтеся на наші сторінки Instagram и Facebookта будьте в курсі новин и вигідних пропозицій! Додамо лише, що все це різноманіття існує, щоб дарувати Вам задоволення і відкривати нові грані відчуттів, як в сексі з партнерами, так і в сольних іграх. Адже хороший секс зміцнює стосунки та здоров'я, а також є найпотужнішим імуномодулятором, стресоліквідатором та поліпшувачем настрою!

Секс – це гармонія та кохання! Будьте коханими і щасливими, та живіть із задоволенням!