Набір адаптерів до секс-машин Hismith KlicLok System Set for Her

11 249 грн.

Категория: Секс меблі

Виробник: Hismith

Артикул: SO6199

Наявність: В наявності

Виберіть варіант продукту

Набір адаптерів до секс-машин Hismith KlicLok System Set for Her створений для секс-машин Hismith і спроможний розширити можливості вашої секс-машини практично до нескінченності. З ним до машини можна приєднувати будь-які фалоімітатори, вібратори та інші іграшки, які не мають системи кріплення KlicLok. 

У комплекті 5 адаптерів:

1) Адаптер Vac-U-Lock до будь-яких фалоімітаторів із цією системою кріплення (наприклад, фалоімітатори Doc Johnson).
2) Кріплення для фалоімітаторів у вигляді ідеально гладкої металевої тарілки. Дозволяє надійно закріпити будь-який фалоімітатор з присоскою Ø до 8,8 см. 
3) Універсальний фіксатор дає можливість закріпити на секс-машині практично будь-який не дуже важкий вібратор або фалоімітатор нестандартної форми, що підлаштовується під потрібний розмір.
4) Додатковий конектор-подовжувач з системою KlicLok, довжина 30 см. Збільшить довжину штока секс-машини, якщо її недостатньо для проникнення.
5) Пружинний адаптер з системою KlicLok. Дає змогу адаптувати прямолінійні рухи секс-машини до анатомії вашого тіла. З ним фалоімітатор зможе рухатися не так прямолінійно щодо штока, змінюючи кут нахилу в процесі фрикцій. Це дозволить іграшці більш ніжно входити всередину, інтенсивніше стимулювати стінки вагіни, не створюючи неприємних відчуттів. 

Для очищення протирайте вологою серветкою, та використовуйте специальний очищуючий засіб для іграшок з розділу Антисептики, догляд за іграшками.
Не використовуйте для очищення абразивні засоби. 

Усі адаптери акуратно укладені в індивідуальні місця зберігання в коробці. 
Прості у використанні, при дотриманні рекомендацій з використання та догляду вони слугуватимуть вам не один рік та подарують багато задоволення.

Марка/Лінія

Hismith

Країна виробництва

Китай

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг

Інші товари з цієї категорії

Акція

1 350 грн.
1 750 грн.

Подушка для сексу LoveBoat Sweet Roll рожева