Карточна гра для дорослих Не роняй мыло

249 грн.

Категория: Ігри та сувеніри

Виробник: Fun Games Shop

Артикул: SO3512

Наявність: В наявності

Виберіть варіант продукту

ВАЖЛИВО!
Ця гра є гумористичним продуктом і не спонукає до здійснення будь-яких дій. Вона розроблена європейськими авторами різних переконань і не примушує гравців до чогось, крім веселого проведення часу. Ми глибоко заперечуємо вживання алкогольних напоїв, тютюнової продукції та заборонених препаратів, а також насильницьких дій щодо осіб та майна. Всі ілюстрації гри є плодом уяви авторів, будь-які збіги з реальними людьми чи предметами є випадковими.


Опис: "Не роняй мыло" - гра з провокаційним гумором та не менш провокаційною назвою. Тут немає переможців, натомість завжди є один, хто програв. А ціль гри - не впустити мило на стіл. ;)

Стисло про правила: Хтось із гравців бере на себе роль дилера. Він знаходить одну карту мила в колоді і видає її гравцеві з найкрутішими сідницями. Після цього дилер перемішує колоду і видає по 5 випадкових карток кожному гравцю (або по 4, якщо грає шість гравців). Залишок карт потрібно покласти стопкою в центрі столу, сорочкою вгору - це колода. Гра починається і гравець, якому було видано окреме мило, ходить першим. Гравці ходять по черзі за годинниковою стрілкою і в свій хід розігрують одну карту з руки (тільки одну). Ця карта відправляється в окрему стопку карт, що лежать у відкриту поряд з колодою і після цього розігрується її ефект. Не потрібно добирати в руку карти з колоди, якщо цього не вказано у розіграній карті. Карти мила розігруються, тільки якщо у вас більше немає жодних варіантів - ви кидаєте мило, упс!

Як не програти?
Якщо ви позбавитеся всіх своїх карт, то потрапите в «чисту зону». Гравці в чистій зоні не можуть стати ціллю карт інших гравців. Гра закінчиться, коли один з гравців упустить карту мила на стіл (зіграє карту мила) або лише один гравець залишиться не в «чистій зоні». Той, хто програв, починає наступну партію з зайвою картою мила.
Зверніть увагу!
- Є кілька карт (наприклад, «Адвокатеса»), за допомогою яких можна вибрати гравця у «чистій зоні»;
- Якщо в колоді закінчилися карти, вона не замішується знову, гравці дограють партію з тими картами, що є на руках;
- Якщо умови картки не можуть бути виконані, можна розіграти її, проігнорувавши ефект. Приклад: Карту «Жучок» можна розіграти, навіть якщо у вас на руці немає інших карт, карту «Терпіла» - навіть якщо у колоді немає карт, а карту «Папіроси» - навіть якщо вам нічого віддати.

Тип гри: Для компанії, розважальна, 18+
Кількість гравців: від 3 до 6.
В комплекті:  61 карта.
Матеріал: ламінований картон.

Марка/Лінія

Fun Games Shop

Країна виробництва

Україна

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг