Приймач Mystim Sultry Subs Channel 8

2 589 грн.

Категория: Електростимулятори

Виробник: Mystim (Німеччина)

Артикул: SO3464

Наявність: В наявності

Виберіть варіант продукту

Приймач Mystim Sultry Subs Channel 8 для електростимулятора Cluster Buster дозволяє підключати додаткові іграшки до одного пульта електростимулятора. До приймача підключається одна іграшка, причому до одного пульта електростимулятора Mystim Cluster Buster можна підключити необмежену кількість приймачів. Це дозволяє використовувати кілька іграшок для однієї людини або багато іграшок для кількох людей та керувати з одного пульта. Подавайте електроімпульси на кілька іграшок, щоб довести вашу "жертву" до неймовірних вершин задоволення (або покарання - вирішувати тільки вам).

В електростимуляторі Mystim Cluster Buster підтримується 8 каналів зв'язку з додатковими приймачами, тому приймачі мають цифру на корпусі від 1 до 8. Це показує до якого каналу вони запрограмовані підключатися. Не обов'язково купувати додаткові блоки по порядку - ви можете користуватися, наприклад, додатковими блоками з 1, 3 та 8 каналом, це не впливає на коректність роботи стимулятора.

Кожним каналом можна керувати окремо з пульта керування. Це означає, що підключивши 3 різноканальні приймачі з трьома іграшками можна окремо керувати кожною з іграшок: вмикати-вимикати, змінювати режим роботи та інтенсивність. Можна придбати декілька приймачів з одним каналом підключення, у цьому випадку підключені іграшки працюватимуть синхронно - зміна режимів роботи або інтенсивності відбуватиметься на всіх пристроях, підключених до поточного каналу. 

Тепер ви зможете керувати будь-якою кількістю іграшок Mystim за допомогою одного пульта керування! Вибираємо канал, і передаємо команду на кожну іграшку, синхронізовану з приймачем на цьому каналі, скільки б таких приймачів не було. Але пам'ятаємо – один приймач = одна іграшка, два приймачі = дві іграшки тощо.

В комплект входить кабель і 1 біполярний електрод з клейким шаром, за рахунок якого він приклеюється до тіла та підходить для ігор з електростимуляцією, а також інструкція.

Живлення: перезарядний акумулятор 3,7 В / 260 мАч.
- Діапазон частот 5 - 70 Гц.
- Інтенсивність 0 - 70 мА. 

Будьте уважні! Є протипоказання. Перед використанням з електростимулятором уважно ознайомтеся з інструкцією!
- Електростимуляція не рекомендована людям з металевими і / або електронними имплантами, порушеннями серцевого ритму і захворюваннями серця.
- Не можна встановлювати електроди на область головного мозку, серця, горла, гортані, а також пошкоджені ділянки тіла.

Сумісний з цифровим електростимулятором Cluster Buster (в комплект не входить).

Для очищення протирайте вологою серветкою, не можна занурювати у воду.
Не використовуйте для очищення абразивні та спиртові засоби.

Дотримуйтеся рекомендацій з використання та догляду, і Ваша іграшка прослужить Вам довго та подарує багато задоволення!

Марка/Лінія

Mystim (Німеччина)

Країна виробництва

Німеччина

Живлення

Акумулятор

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг