Екстендер Pro Extender System

960 грн.

Категория: Екстендери

Виробник: Chisa

Артикул: 6610CN00192

Штрих-код: 759746058911

Наявність: В наявності

Виберіть варіант продукту

Екстендер Pro Extender System призначений для ефективного безопераційного подовження, потовщення і випрямлення члена в домашніх умовах. Виготовлений з міцних і безпечних для здоров'я матеріалів, легкий і комфортний. Ремінець екстендера для закріплення головка виготовлений з медичного силікону і має ергономічну форму. Екстендер вдягається самостійно протягом хвилини, носіння можливе і під звичайними брюками. Його дія полягає в постійному і поступовому розтягуванні члена, що тягне за собою стимуляцію утворення нових клітин в тілі члена і збільшення його розміру. В залежності від бажаного результату необхідно використовувати його протягом декількох годин щодня протягом 4 - 6 місяців. Рекомендується носити його тільки вдень. Вночі необхідно знімати у зв'язку з ерекцією під час сну і уповільненням роботи організму. 

При використанні екстендера вже протягом 30 хвилин можливе досягнення короткострокового оптичного збільшення члена в стані спокою, яке зберігається на дві години. При регулярному використанні Pro Extender System дає збільшення до 24%, яке відбувається цілком природним чином за рахунок впливу на м'язові тканини статевого органу. Досягнутий результат зберігається і після проходження курсу подовження. Застосування екстендера позитивно позначається на чоловічому лібідо (сексуальний потяг), тривала стимуляція тканин пеніса призводить до підвищеної активності клітин і поліпшенню кровообігу, підвищеного сексуального потягу і стійкої ерекції, допомагає позбутися комплексів, пов'язаних з відчуттям недостатнього розміру органу.

Вдягати екстендер необхідно в розслабленому стані. Вставте член в кільце екстендера так, щоб воно виявилося у лобка. Відрегулюйте довжину штанг, при необхідності додайте стрижні для створення ідеальної довжини (в комплекті два стрижня по 2,5 см, 2 стрижня по 5,1 см). Покладіть головку на спеціальний майданчик-опору і зафіксуйте за допомогою силіконового ремінця. Налаштуйте довжину стрижнів за допомогою гвинтового механізму. Для цього необхідно обертати гвинти на штангах, виставивши величину натягу. 

Розміри: довжина 9,5 - 20 см, ширина - 6,5 см, вага 264 г.

Для щоденного очищення промийте теплою водою з антибактеріальним милом, або використовуйте специальний очищуючий засіб для іграшок з розділу Антисептики, догляд за іграшками.
Не використовуйте для очищення абразивні та спиртові засоби.

Дотримуйтеся рекомендацій з використання та догляду, і Ваша іграшка прослужить Вам довго та подарує багато задоволення!

Марка/Лінія

Chisa

Країна виробництва

Китай

Матеріал

АБС, Метал, Силікон

Колір

Сріблястий, Білий

Вага

264 г

Живлення

Не потрібне

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг

Інші товари з цієї категорії

5 599 грн.

Екстендер PeniMaster Chrome

5 929 грн.

Екстендер Jes-Extender Original

3 799 грн.

Екстендер Male Edge Basic

4 999 грн.

Екстендер Male Edge Pro