Інформація про доставку


Доставка по Україні здійснюється протягом 1-3 днів компанією «Нова пошта» за тарифами перевізника. Ви можете обрати доставку у відділення або адресну доставку з кур'єром Нової пошти.

Обробка замовлень - з 10:00 до 21:00. Замовлення, оформлені після 21:00, оброблюються зранку наступного робочого дня. 
Відправлення замовлень здійснюється з міст Дніпро, Луцьк, Кам'янець-Подільський.


Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться співробітник магазину для уточнення деталей. Замовлення вважається оформленим після підтвердження по телефону. Ми відправимо Вам номер ТТН, щоб Ви могли слідкувати за Вашою посилкою. Якщо у Вас виникнуть запитання, Ви можете зв'язатися з нами за номером +380(96)1694465 .
     

Способи оплати - накладений платіж та передплата.
1)  НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ: оплата при отриманні замовлення на «Новій пошті» доступна з передплатою 150 грн (для мінімізації фейкових замовлень). Ця сума потім відраховується від загальної вартості замовлення і сума до сплати буде зменшена на 150 грн. Додатково сплачуєте «Новій пошті» комісію  за перевод коштів 20 грн + 2% від суми накладеного платежу, або тільки 20 грн при сплаті через мобільний додаток «Нової пошти».
2) ПЕРЕДПЛАТА: повна передплата на картку або за реквізитами. Це дає можливість економити на комісії «Нової Пошти».

Ми гарантуємо повну конфіденційність. Надані при замовленні дані та тип товару розголошенню не підлягають. У відділення "Нової пошти" посилки на відправлення надходять вже повнстю запаковані. Товар відправляється в непрозорій нейтральній упаковці, в якості відправника буде вказана приватна особа (а НЕ магазин), опис посилки нейтральний, наприклад - побутові речі, косметика, тощо.