Електростимулятор ElectraStim Flick EM60-E

4 589 грн.

Категория: Електростимулятори

Виробник: ElectraStim

Артикул: SO1237

Штрих-код: 0609224031571

Наявність: В наявності

Виберіть варіант продукту

Електростимулятор ElectraStim Flick EM60-E відкриє для Вас нові відчуття від стимуляції ерогенних зон електричним струмом. Прилад дуже простий, з ним розбереться навіть самий недосвідчений користувач. А досвідченого порадує різноманітність стимуляцій: 7 вбудованих програм і 24 рівня інтенсивності, кожен зможе підібрати для себе найцікавіші комбінації. Його можна використовувати як з електродами, які є у комплекті, так і з спеціальними іграшками, окремо налаштовуючи імпульс для кожного засобу. Стимулятор генерує слабий струм, який проходячи через іграшку передається на чутливу шкіру інтимних зон. Спробуйте кохання під напругою, відчуйте її буквально у себе під шкірою ...

Прилад вмикається і вимикається натисканням на саму нижню кнопку. Перемикання режимів відбувається за допомогою кнопки зі стрілками. А додати або знизити інтенсивність струму можна за допомогою кнопок «+» і «-». Додатково оснащений особливою функцією «Flick» - ритм і сила впливу задається в такт струшуванню блоку управління. Чим різкіше і швидше струшується електробокс, тим сильніше і яскравіше відчуття електростимуляції. Для вмикання цієї цікавої функції потрібно утримувати кнопку вибору режиму протягом 3 секунд.

Електростимуляція - це вишукане задоволення для шанувальників незвичайних відчуттів та ігор на межі. Вплив струмом дозволяє обирати від найніжніших пестощів до суворого покарання. Силу імпульсу можна міняти як різко, так і поступово. ElectraStim Flick EM60-E розроблений з урахуванням всіх вимог безпеки і широкими можливостями для ігор.

У комплект EM60-E входить:
- стимулятор ElectraStim;
- самоклеючі електроди х 4 (50 мм );
- з'єднувальний кабель з двома штекерами 2 мм;
- USB-кабель для зарядки;
- інструкція;
- чохол для зберігання.

Розміри: довжина - 9,5 см, ширина - 5,5 см, висота - 1,5 см, вага 150 г.
Живлення: акумулятор. Заряджається за допомогою USB-кабеля (входить в комплект, без адаптера).

Будьте уважні!
- Електростимуляція не рекомендована людям з металевими і / або електронними имплантами, порушеннями серцевого ритму і захворюваннями серця.
- Не можна встановлювати електроди на область головного мозку, серця, горла, гортані, а також пошкоджені ділянки тіла.

Дотримуйтеся рекомендацій з використання та догляду, і Ваша іграшка прослужить Вам довго та подарує багато задоволення! 

Відеоогляд від виробника - компанії ElectraStim (англійською): https://www.youtube.com/watch?v=lhr6s8aq2zE та https://www.youtube.com/watch?v=MNq_pWj46JM

Марка/Лінія

ElectraStim (Великобританія)

Країна виробництва

Великобританія

Матеріал

АБС

Колір

Чорний

Вага

150 г

Живлення

Акумулятор

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг

Інші товари з цієї категорії